Refugio Buzios Βίλα
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Χώρος για καπνιστές Ειδική αίθουσα καπνίσματος | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Κατά τη διαμονή στην Refugio Buzios Βίλα με 3 υπνοδωμάτια, οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στην Rua das Pedras, που βρίσκεται σε απόσταση 14 λεπτών με τα πόδια.
Η βίλα με 3 μπάνια απέχει 2 χλμ. από φυσικά αξιοθέατα, όπως η παραλία Ferradura. Tα σημεία ενδιαφέροντος στη γύρω περιοχή περιλαμβάνουν επίσης το άγαλμα της Brigitte Bardot, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 8 λεπτών με τα πόδια.
Από την παραθεριστική κατοικία οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη θέα στον κήπο.
Στην τραπεζαρία προσφέρονται παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη. Laranja Azul βρίσκεται σε απόσταση περίπου 100 μέτρων. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο στην Refugio Buzios Βίλα είναι Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος, που βρίσκεται σε απόσταση 5 χιλιομέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Gerobá Lagoon3,9 χλμ.
- Παραλία Azeda1 χλμ.
- Παραλία Armação250 μ.
- Παραλία Lagoinha2,1 χλμ.
- Παραλία Χελώνας2,6 χλμ.
- Bus Central Station1,3 χλμ.
- Λιμνοθάλασσα Ferradura1,5 χλμ.
- Παραλία Brava1000 μ.
- Rua das Pedras950 μ.
- Brigite Bardot Border350 μ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπούζιος12 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Ειδική αίθουσα καπνίσματος
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Refugio Buzios Βίλα;
Άγαλμα της Μπριζίτ Μπαρντό, Atelie Ivone R και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Refugio Buzios Βίλα. - ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Refugio Buzios Βίλα;
Οι πελάτες της η Refugio Buzios Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από η Refugio Buzios Βίλα;
Η Refugio Buzios Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η βίλα αποτελεί 192$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε παραθεριστική κατοικία;
Παραθεριστική κατοικία δέχεται μόνο Visa, JCB και Maestro. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Refugio Buzios Βίλα;
Οι πελάτες της η Refugio Buzios Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.